ART / Lithographs / Litograph in colors 8102042
nr 810 2042
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Épreuve d'artiste (artist proof), Skuggfigurer, subject size: 25 x 17, 5,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Salvador Dalà (1904-1989), EA (konstnärens exemplar), Skuggfigurer, motivets mått: 25 x 17, 5
1500
SEK 2200
Monday February 25 2013
at 20:03:14
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
- Thema-auction